• Uniek lesmateriaal
  • Makkelijk bestellen
  • Snelle levering
Home » Aktie! Motiveren in moeilijke tijden!

Aktie! Motiveren in moeilijke tijden!

Gepubliceerd op 21 mei 2020 om 09:38

Motiveren in moeilijke tijden? Nu tijdelijk dubbele motivatie posters!
De komende 48 uur ontvangt u niet 1, maar 2 posters bij uw bestelling van motiverende posters! De posters zijn gedrukt op 400 grams, A3-formaat afwasbaar glanslaminaat van hoge kwaliteit! (aktie is geldig t/m 22 mei) 

Bekijk de kleurige posters online! 


De tekst op de poster:
POSTER 'WIJ' - Zijn een team - Werken samen - Tonen respect - Hebben plezier - Werken hard - Maken vrienden - Helpen elkaar

POSTER 'SUCCES' - Werk hard - Je kunt het - Droom groots - Geef nooit op - Focus - Doe het met liefde - Zorg dat het lukt - Stap voor stap - Blijf bescheiden - Doe je best - Maak je werk af - Stel prioriteiten

POSTER 'VOL TROTS GEEF IK HIER LES' - Kom je in dit klaslokaal - Dan ben je Speciaal - Dan ben je Lief - Dan ben je Belangrijk - Dan ben je Vrolijk - Dan ben je Gehoorzaam - Dan ben je Geweldig - Dan ben je Beleefd - Dan ben je Voorbeeldig - Dan ben je Vriendelijk - Dan ben je Netjes - Dan ben je Respectvol - Iedereen mag zich hier thuis voelen - Vol trots geef ik hier les!

POSTER 'OP ONZE SCHOOL' - Op onze school - Stimuleren we elkaar - Leren we van onze fouten - Houden we ons aan afspraken - Werken we hard - Krijgen we altijd een tweede kans - Omarmen we elkaars verschillen - Verontschuldigen en vergeven we elkaar - Lachen we veel - Geven we knuffels en een dikke duim - Maken we plezier - Geven we nooit op - Hebben we plezier in leren - Stimuleren we elkaar - Respecteren we elkaar - Helpen we elkaar - Letten we op ons taalgebruik - Vertellen we de waarheid - Stellen we veel vragen - Zeggen we alsjeblieft en dank je wel

POSTER 'HART ONDER DE RIEM' - Wij zijn trots op het werk dat jij doet en het verschil dat jij maakt. Super en enorm bedankt!

POSTER 'BLIJF' - Positief, vriendelijk, kalm, optimistisch, kritisch, uniek, oprecht, ambitieus, geduldig, tevreden, begripvol, behulpzaam, creatief, moedig, dienstbaar, dankbaar, doelgericht, verdraagzaam, samenwerken, respectvol, verantwoordelijk, zorgzaam, betrouwbaar, tactvol, vastberaden.

POSTER 'DE BESTE DOCENT VAN DE WERELD' - De manier waarop jij les geeft ... De kennis die jij deelt ... De zorg die jij geeft ... De liefde die jij deelt ... Maakt jou de beste docent van de wereld! Voor de wereld ben je misschien gewoon een docent, maar voor ons ben je onmisbaar!

POSTER 'FOUTEN MAKEN IS NIET FOUT' - Fouten - Je mag fouten maken anders leer je niet - Fouten zijn het bewijs dat je het probeert - Elke fout kan een goed leermoment zijn - Door fouten te verbeteren word je beter - Vergeet de fout onthoud wat je geleerd hebt - Fouten maken is niet fout

POSTER 'IK BEN TROTS OP MIJZELF!' - Ik ben trots op mijzelf! - Ik ben trots op mijzelf - Ik pluk de dag - Ik ben gemaakt voor zonnige dagen - Ik wil de reden zijn dat iemand lacht vandaag - Er is niemand zoals mij en dat is mijn kracht - Als het gemakkelijk was zou iedereen het doen

POSTER 'STOP NIET WANNEER JE MOE BENT' - Stop niet wanneer je moe bent - Stop wanneer je klaar bent

POSTER 'SUCCES HANGT AF VAN WAT JE DOET VANDAAG! - Je kan willen dat het gebeurt, - Je kan wensen ddat het gebeurt, - Je kunt er voor zorgen dat het gebeurt!, Succes hangt af van wat je doet vandaag!

POSTER 'GEEF NOOIT OP!' - Geeft nooit op!


«   »

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.